Устрем и Волов взеха по точка в Дончево

0:0 приключиха Устрем (Дончево) и гостуващият му Волов (Шумен) в отложен мач от 13-ия кръг на Североизточната Трета лига. Селекцията на Николай Николов трябва да съжалява за изпуснатата победа. Футболистите му създадоха доста възможности, за да вземат трите точки, но пропиляха всичките. Само през първата част пропуските им бяха три. След почивката тази тенденция продължи, особено в последните десетина минути на срещата. Най-много пъти се размина с гола Алекс Наков. За нарешуние срещу него в 70-ата минута, той и съотборниците му поискаха дузпа, но реферът не свири. Капитанът Симеон Савов също можеше да се разпише. Христо Александров пък от голлинията изпрати топката в аут.

Устрем (Дончево) без трима срещу Волов

Домакините имаха шанс да вкарат чрез Иван Цачев. И на финала на полусезона обаче, кадровите проблеми не ги подминаха. Още на загрявката преди двубоя се контузи Николай Илиев и мястото му в титулярния състав зае Славомир Събков. В 17-ата минута пък Галин Радилов получи контузия в глезена и беше сменен.